GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-11-2020 19:22   Güncelleme : 07-11-2020 19:22

Okulun önünde önce dilendi bir kaç gün sonra alkol alırken görüntülendi

Antalya'da kızlarıyla birlikte dilencilik yaparken görüntülenen Dürdane U., okul girişinde ders çalışan öğrencinin yanında alkol alırken görüntülendi. Yaşlı kadın, pet bardağa aktardığı alkolü içtikten sonra bardağı da fırlatıp okul önünden ayrıldı.

Okulun önünde önce dilendi bir kaç gün sonra alkol alırken görüntülendi

Antalya'nn Manavgat ilçesinde kızlarıyla birlikte daha önce dilencilik yaparken görüntülenen Dürdane U. isimli yaşlı kadın, Manavgat'ın merkezinde bulunan Çağlayan İlköğretim Okulunun giriş kapısında yanında ders çalışan öğrencinin yanında  alkol içti. Yaşlı kadın öğrencilerin ve velilerin derse girmek için beklediği sırada okulun diğer kapısının önünde kaldırıma oturup alkol aldığı sırada kameralara yakalandı.

Kutudaki alkolü çevredekilere aldırış etmeden pet bardağa doldurup içen kadın, bir anda bardağı fırlatıp kalktığı gibi Hisar camisi önünde kendisini bekleyen kızı ve torununun yanına gitti. Oturduğu bankta bir taraftan cep telefonuyla görüşme yaparken diğer taraftan da sigara içmeyi ihmal etmeyen kadın bir süre sonra da pusetteki torunu ve kızı ile birlikte yoluna devam etti.