GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-11-2020 00:42   Güncelleme : 13-11-2020 00:54

Otomobilden indirdikleri genç kızı önce dövdüler sonra cinsel saldırıda bulundular !

Konya'da B.Y. adlı genç kıza, S.O. adlı erkek arkadaşıyla oturduğu otomobilden indirip, döverek cinsel saldırıda bulundukları iddia edilen Cumali Yazıcı ve Mehmet Fatih Yılan gözaltına alındıktan sonra götürüldükleri adliyede, tutuklandı.

Otomobilden indirdikleri genç kızı önce dövdüler sonra cinsel saldırıda bulundular !

Konya'nın, Karatay ilçesi Hacı Yusuf Mescit Mahallesi'ndeki kırsal alanda insanın kanını donduran bir olay meydana geldi. İddiaya göre B.Y.  ve arkadaşı S.O.'nun içinde oturdukları otomobilin yanına, başka bir otomobil geldi.Tanımadıkları 3 kişi geldi. Ellerinde sopa ve tüfek bulunan 3 kişi, B.Y. ve S.O.'yu otomobilden indirip, çırılçıplak soydu daha sonra dövdü.

B.Y.'ye cinsel saldırıda bulundukları iddia edilen şüpheliler, ikilinin çıplak halde fotoğraflarını çekip, 10 bin lira istedi. İki arkadaşın yanından ayrılan şüpheliler, bir süre sonra B.Y.'yi cep telefonundan arayarak, parayı getirmesini söyledi. B.Y. ve S.O. da polise giderek, yaşadıklarını anlattı.

Şikayetin ardından  çalışma başlatan polis, Cumali Yazıcı ve Mehmet Fatih Yılan ile Habip K. ve Burhan Ç.'yi  şüpheli olarak belirledi. Polis, B.Y.'nin arandığı cep telefonu hattının sahibinin Habip K., genç kıza cinsel saldırıda bulunan kişinin Mehmet Fatih Yılan, çıplak görüntüleri çeken kişinin de Cumali Yazıcı olduğunu saptadı. 4 şüpheli yapılan operasyonla gözaltına alındı.

Şüpheliler, ilk ifadelerinde bölgede hayvancılık yaptıklarını, hırsız olabileceklerini düşünerek otomobilin yanına gittiklerini, 2 kişiyi dövdüklerini itiraf edip, cinsel saldırı suçlamasını kabul etmedi.

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden Cumali Yazıcı ve Mehmet Fatih Yılan, `kişiyi hürriyetten yoksun kılma, şantaj, cinsel saldırı, yağma, kasten yaralama ve tehdit' suçlarından tutuklandı. Habip K. ve Burhan Ç., adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.