GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-01-2021 01:55   Güncelleme : 02-01-2021 01:55

Sondakika: Feyza Nur Saydam'a Ne Oldu? Feyza Nur'un sır ölümü

Sosyal Medya 17 Yaşındaki Genç Kızın Ölümünü Konuşuyor.! Gaziantep yılbaşı gecesinde 7. kattan aşağıya düşerek hayatını kaybeden 17 yaşındaki Feyza Nur Saydam’a ağladı.Feyza Nur'un sır ölümü

 Sondakika: Feyza Nur Saydam'a Ne Oldu? Feyza Nur'un sır ölümü

Edinilen bilgiye göre,Gaziantep'te 7'nci kattan atlayarak intihar ettiği iddia edilen Feyza Nur Saydam'ın ölmeden 4 ay önce yaptığı bir paylaşımda "Ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim, ama biri atmıştır. Hakkımı arayın" yazdığı ortaya çıktı.

Atatürk Mahallesi Camcıoğlu Sitesindeki apartmanın 7. Katındaki evinden aşağı düşerek hayatını kaybeden genç kızın intihar mı ettiği veya aşağıya mı itildiği sorusu kafaları karıştırırken, genç kızın yakın tarihlerde Twitter'de Duygu Delen için yazdığı paylaşımlar dikkat çekti.  Feyza'nın sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımda, "Ben bir yerden atlamam, biri atmıştır. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın" dediği ortaya çıktı. Vali  Davut Gül,  "Olayı adli makamlar titizlikle incelemektedir. Sebebi ne olursa olsun bir canımızı kaybettik" dedi.

DİKKAT ÇEKEN İFADELER 

İddialar nedeniyle polisin geniş çaplı inceleme başlattığı olay, Gaziantep'in İbrahimli Atatürk Mahallesi'ndeki Camcıoğlu Sitesi'nde 22.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, 7 kattaki evinin balkonundan düşen Feyza Nur Saydam, kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı ancak kurtarılamadı. Ancak, genç kızın 17 Ağustos 2020'de sosyal medya hesabı Twitter'den yaptığı "Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir, ben bir yerlerden aşağı atlamam. Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam, zorla verilmiştir. Bir gün hastaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam hakkımı arayın" paylaşımı yaptı.

DUYGU DELEN'İN ARKADAŞI 

Feyza'nın Twitter hesabında geçtiğimiz Ağustos ayında hayatını kaybeden ve halen duruşması devam eden Duygu Delen'in arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Duygu Delen'in ölümüyle birlikte mezar fotoğraflarını çekerek "Sen bu numaradan ibaret değilsin Duygum, senin için susmayacağız, sen rahat uyuyana kadar biz hiç uyumayacağız. Sen rahat uyu biz senin için sonuna kadar mücadele edeceğiz" diyen Feyza Nur Saydam 17 Ağustosta ise "Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir, ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın. #duygusuzolma "yazısını Twitter'da paylaşmıştı.

Gaziantep Valisi Davut Gül

Gaziantep Valisi Davut Gül ise, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Anne, baba ve kardeşlerinin evde olduğu anda öğrencimiz Feyza Nur Saydam’ın terastan düşerek vefatını üzüntüyle öğrendim. Olayı adli makamlar titizlikle incelemektedir. Sebebi ne olursa olsun bir canımızı kaybettik. Mekanı cennet olsun, Rabbim ailesine ve sevenlerine sabır versin” 

 
Salih DarıcıSalih Darıcı