SİYASET
Giriş Tarihi : 12-03-2021 01:08   Güncelleme : 12-03-2021 02:05

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Şanlıurfa’da Ne Yaptı.?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Şanlıurfa’da Ne Yaptı.?

iYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. Akşener'i iYi Parti Şanlıurfa il Başkanı Fedai Çakmaklı, CHP Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Demokrat Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Polat ve iYi Parti İl Teşkilatı hava alanında karşıladı. 

Çeşitli temaslarda bulunmak için beraberindeki parti yönetimiyle kente gelen Akşener, tarihi Balıklıgöl Yerleşkesi'nde balıklara yem attı.

 

Yerleşke içerisindeki vatandaşlarla ve esnafla sohbet eden Akşener, yanına gelenlerle fotoğraf çektirdi.

Akşener, burada tablada kuruyemiş satan esnafla bir süre sohbet ederek, kente özgü Urfa fıstığından satın aldı, bir tatlıcıdan aldığı tatlıları ise gazetecilere ikram etti.

Şehir merkezindeki temaslarının ardından Viranşehir ilçesine geçen Akşener ve beraberindeki heyet, burada da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Kentte büyük bir ilgi ile karşılanan Akşener, esnafları tek tek ziyaret ederek taleplerini dinledi. Akşener'e 27. Dönem İYİ Parti Sakarya Milletvekili, İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Adalet ve Hukuk Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem,  iYi Parti Şanlıurfa il Başkanı Fedai Çakmaklı eşlik etti. 

Meral Akşener Şanlıurfa'dan sonra  İYİ Parti heyeti daha sonra Mardin’e geçecek. Akşener Mardin’de ise, Midyat, Ömerli, Kızıltepe ilçeleri ve Artuklu’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek. 

Salih DarıcıSalih Darıcı