GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-04-2021 01:26   Güncelleme : 24-04-2021 04:01

Müzsan Genel Başkanı Onurlu'nun Başkan Mirkelam'a Hizmet Teşekkürü

Türkiye Müzisyenler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Onurlu , Birecik Belediye Başkını Mahmut Mirkelamı Ziyaret ederek yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Müzsan Genel Başkanı Onurlu'nun Başkan Mirkelam'a Hizmet Teşekkürü

Birecik Belediyesi tarafından merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen çalışmalar, vatandaşların takdirini topluyor.

Merkezde kilitli parke taşı döşeme, bakım ve onarım ile yeni yol ağı oluşturma, kırsalda ise stabilize yol yapımını hummalı bir şekilde sürdürülüyor.

Böğürtlen köyünde yapılan stabilize yol çalışmasından dolayı, aslen Böğürtlen'li olan Müzsan Genel Başkanı Ahmet Onurlu, Pandemi dolayısıyla uzun zamandır birecik'e gelemiyordum bu ay bir fırsat bulup ziyaret ettim . İlçe merkezinde ve kırsal bölgelerde yapılan bir çok çalışmayı ve özellikle doğmuş olduğum köyüm Böğürtlen'e yapılan yol çalışmalarını yerinde gördüm.

Bu vesile ile Birecik Belediye Başkanımız Sayın Mahmut Mirkelam'a teşekkür edebilmek için bir ziyarette bulundum . bu kadar kısa sürede hiç bir yerden destek almadan çok güzel çalışmalar yürüten değerli başkanımıza sizlerinde huzurunda çok teşekkür ediyor, minnet borcumuzu iletiyorum. Allah kendisine güç kuvvet versin inşallah dedi.

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Başkan Mirkelam'a ve ekibine teşekkür etti.  

Salih DarıcıSalih Darıcı