KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 28-04-2021 00:34   Güncelleme : 28-04-2021 00:42

Ülkü Ocakları İhtiyaç Sahibi 750 Aile'ye Gıda Yardımı Yaptı

Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanı Salih Başkapan ve beraberindeki Ülkü Ocakları gençleri tarafından , ilçe genelinde belirledikleri şehit ailelerini ve ihtiyaç sahipleri evlerinde ziyaret ederek ramazan kolisi ve alışveriş kartı dağıttı.

Ülkü Ocakları İhtiyaç Sahibi 750 Aile'ye Gıda Yardımı Yaptı

Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Salih Başkapan, yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi 750 aileye ramazan kolisi ulaştırdıklarını söyledi.

Başkapan yaptığı açıklamada, Her yıl olduğu gibi bu yılda Birecik Ülkü Ocakları olarak bizi bekleyenler var.”Her Kapıyı Çalacağız Her Gönüle Gireceğiz'' sloganıyla yardımsever vatandaşlarımızın katkıları ile hazırlamış olduğunuz yardım paketleri ve Ramazan alışveriş kartlarımızı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz.

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkece zor günler geçirdiğimiz bugünlerde Birecik Ülkü Ocakları olarak mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileler için yardım kolisi ve Ramazan alışveriş kartları dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Ramazan ayı içerisinde yardımlarımızı Ülkü Ocağı gençlerimizle birlikte kolilerimizi kıymetli şehit ailelerimize ve ihtiyaç sahibi ailelere, ülküdaşlarımızın ve hayırsever vatandaşlarımızın destekleri ile ulaştırmaya devam ediyoruz. Ramazan ayı paylaşım ayıdır, Örnek olmak ve farkındalık yaratmak her insanın görevidir, bu vesile ile Ülkü Ocakları olarak tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diler tez günde bu korona virüs derdinden Rabbim bizi arındırır. Allah hayrı yapanlardan ve hayra vesile olanlardan razı olsun” dedi.

Salih DarıcıSalih Darıcı