DİNİ
Giriş Tarihi : 08-05-2021 22:58   Güncelleme : 08-05-2021 22:58

Başhekim Koçer'den Kadir Gecesi Mesajı

Birecik Devlet Hastanesi Başhekimi Kadir gecesi kutlamasında,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nin İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor ayrıca Ramazan Bayramınızı Kutluyor; bu mübarek günlerin, tüm İslam alemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine, kardeşliğine vesile olmasını sağlık ve huzurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum

Başhekim Koçer'den Kadir Gecesi Mesajı

Başhekim Koçer, “Bereket ve huzur içerisinde geçirmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, manevi lezzetinin doruğa ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşamaktayız.

Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır.

Ramazan ayı sevgi ve kardeşliğin pekiştiği bir aydır. Kadir Gecesi de bin aydan daha hayırlı bir gece olup, aynı zamanda müminler için de bir fırsattır. Kadir Gecesi dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Salih DarıcıSalih Darıcı