DİNİ
Giriş Tarihi : 13-05-2021 02:29   Güncelleme : 13-05-2021 02:55

Eda Çakmaklı : Bayramınız Huzur ve Mutluluk Dolsun

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi. EYBEL A.Ş Müdüre'si Eda Çakmaklı, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, Gönüllere köprüler kuran, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızı güçlendiren, hayatımıza feyz ve bereket katan huzur ikliminin doyasıya yaşandığı, rahmet, mağfiret ve cömertliğin zirveye ulaştığı bir Ramazan ayını daha geride bırakarak; milli birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan Ramazan Bayramı’na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz dedi.

Eda Çakmaklı : Bayramınız Huzur ve Mutluluk Dolsun

Eda Çakmaklı mesajında, Geçmiş yıllarda olduğu gibi gönül, yine sevdiklerimizle bir arada olmayı isterdi. Kalplerimiz birlik ve beraberlik içerisinde attığı sürece mesafelerin hiçbir önemi bulunmamaktadır.
Bilindiği gibi, Ramazan Bayramımızı da içerisine alan 17 günlük tam kapanma sürecindeyiz. 
2 haftasını geride bıraktığımız ve son haftasında bulunduğumuz bu süreçte hep birlikte dikkatli davranır, kurallara harfiyen uymaya devam edersek, bayram sonrası bizleri çok daha güzel günlerin beklediğine inanıyorum. 
Yarınlarımızı daha güzel, sağlıklı ve mutlu bir şekilde geçirebilmek adına lütfen bu bayram evimizde kalalım, sevdiklerimizi tehlikeye atmayalım.

Yanında olamadığımız sevdiklerimizle bayram sevincini iletişim araçlarını kullanarak paylaşalım. 
Mübarek Ramazan Bayramımızın güzel günlerin müjdeleyicisi olmasını temenni ediyorum. sözlerini kaydeden Çakmaklı,

Değerli büyüklerimizin ellerinden; bayram sevincini ve heyecanını evde yaşayacak çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum. Bu vesileyle, tüm hemşerilerimin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Salih DarıcıSalih Darıcı