ASAYİŞ GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 16-06-2021 02:50   Güncelleme : 16-06-2021 02:50

Suruç'ta 3 Kadın Hırsız Suç Üstü Yakalandı

Suruç'ta Ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yapmış olduğu çalışmalarda hırsızlık yaptıkları belirlenen 3'ü kadın onlara yardım ve yataklık eden 1 erkek ,4 kisi yakalandı.

Suruç'ta 3 Kadın Hırsız Suç Üstü Yakalandı

Suruç'ta Ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı  ekiplerin yapmış olduğu çalışmalarda hırsızlık yaptıkları belirlenen  3'ü kadın onlara yardım ve yataklık eden  1 erkek ,4 kisi yakalandı.

Zanlıların yere  attıkları çorap içerisinden 1470 TL para ve 1 adet Tam Cumhuriyet altın ele geçirildi.

Bir ihbarı değerlendiren Suruç Ilçe Emniyet Müdürlügü Asayis Müdürlüğüne bağlı ekipler 3 kadın hırsızlık süphelisinin özel araçlarıyla Suruç ilçesine gelerek ev ve işyerlerinden  hırsızlık yapacağı bilgisine ulaştı.

İhbarı değerlendiren ekipler şüpheli kadınların geldikleri 34 XXX 51 plaka aracı ilçe merkezinde takibe aldı.Polislerin takibinden habersiz olan  zanlılar S.Y, G.Y, D.G, S.Y ilçe merkezinde ev ve iş yerlerinden yapmış oldukları hırsızlıkların ardından  Aligör Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde kendilerini bekleyen araca bindikleri sırada yapılan operasyonla suç üstü yakalandılar.

Bir anda polisi karşılarinda gören ve yakalanan hırsızlık zanlılarından  S.Y.isimli kadının  yere attığı çorap içerisinden 1470 TL para ve 1 adet Cumhuriyet altını çıkarken D.G isimli kadının ise yere attığı ve  kapı açmaya yarayan plastik kart ele geçirildi. Göz altına alınan Şahıslar yapilan işlemlerin ardından çıkarıldıkları adli mercilerce  tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Salih DarıcıSalih Darıcı