EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-06-2021 21:40   Güncelleme : 20-06-2021 21:40

Şanlıurfa Millieğitim'de yeni atamalar açıklandı. İşte ataması yapılan müdürler

Şanlıurfa Milli Eğitim müdürlüğüne bağlı, ilk, orta ve lise ve Halk eğitim müdür ve müdür yardımcıları ile ilgili atamaların listesi  Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü internet wep sayfasında yayınladı.

Şanlıurfa Millieğitim'de yeni atamalar açıklandı. İşte ataması yapılan müdürler

 

İşte ataması yapılan müdürler

Haliliye
Halide Edip Adıvar  Anaokulu:  HATİCE ÜNER
H. Sebiha Özlek Anadolu  Lisesi: HALİL GÖÇER
Konuklu Anadolu Lisesi: MUSTAFA DÖRTBUDAK
Fevzi Çakmak Anaokulu: ABDURRAHMAN ARSU
Tenekeci Mahmut  Güzelgöz İlkokulu: MUSTAFA TAŞ
İncirli İlkokulu: MEHMET FIRATHAN
Umut Anaokulu: RAMAZAN ALTUNTAS
Mehmet Aziz Parmaksız  Anaokulu: ZEYNEP KÜÇÜKLER
TOGEM Keçiören  Anaokulu: ABDULKADİR DEMİR
Urfa Anadolu Lisesi: İBRAHİM HALİL BALTACI
Çamlıdere İmam Hatip  Ortaokulu: MAHMUT UYSAL

EYYÜBİYE

Mustafa Vedat Mutlu  Anaokulu: ÜNAL KILIÇ
Direkli Anaokulu: HASBİYE DAL
Uğurlu İlkokulu: AZİZ KARATAŞ
Alparslan İlkokulu: MUSTAFA ELDEN
Bilim İlkokulu: FERİDUN MALAY
Ahmet Hamdi Akseki İlkokulu: MUSTAFA EROĞLU
Ertuğrul Gazi Anaokulu: NEBİYE ÇOKAKOĞLU
Pervin PAR Anaokulu: 4 MAHMUT YILMAZTEKİN
Hayat Anaokulu: İBRAHİM KARATAŞ
Cumhuriyet Ortaokulu: KADİR BAYRAMHAN
Eyyübiye Ayhan Şahenk  Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi: ABDULZAHİT DALBAŞI
Günbalı İlkokulu: İBRAHİM HALİL CİNDOĞLU

BİRECİK

11 Temmuz İlkokulu: MEHMET KARA
Bağlarbaşı Ortaokulu: MEHMET ASLAN
Yunus Emre Ortaokulu: MEHMET ONUR ÖZKAN
Necip Fazıl Kısakürek  Anadolu Lisesi: OSMAN TOPAL
Hatice Mirkelam Doğar  İlkokulu: RIDVAN ASLAN
Mehmet Cuma  Gökdoğan Anaokulu: ŞÜHEDA AYALP
Birecik TOKİ İlkokulu: MÜSLÜM SAĞIR

HALFETİ

Yukarı Göklü  Cumhuriyet İlkokulu: İSMAİL KORKMAZ
Payam Hatun Anaokulu: KADRİYE ŞENEL
Yukarı Göklü 100.Yıl Ortaokulu: MEHMET UTKUN
Gözeli İlkokulu: YUSUF ARSLAN
Sütveren İlkokulu: MUTLU GÜL
Ümmü Gülsüm Kız  Anadolu İmam Hatip  Lisesi: BAHATTİN OLCAY
 Halfeti Halk  Eğitimi Merkezi: SABAHATTİN KORKMAZ
Gürkuyu İlkokulu: MEHMET KAZIM ÖZER
Halfeti İmam Hatip  Ortaokulu: SEVER KESKİN

KARAKÖPRÜ

İsmail‐Nazif Bayraktar  Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi: MİNE KUTLUAY
Güllübağ Ortaokulu: MEHMET FERHAN
Mete Has Anaokulu: MAHSUN ÇİFTÇİ

SİVEREK

Öğretmen Evi ve Akşam  Sanat Okulu: NEDİM KONURHAN
Altaylı İlkokulu: HÜSEYİN ÜÇÜNCÜ
Şehit Kemal Karakayalı  Ortaokulu: UMUT BUĞDAYCI
Gülabibey İlkokulu: MUSTAFA AKELMA
Beğdeş İlkokulu: MEHMET ÇİFTEL
Nesibe Hatun Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi: ABDULLAH KONAK
Yenişehir Anaokulu: EBUBEKİR GEYİK
Zübeyde Hanım Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi: MUSA AYTAÇ

VİRANŞEHİR

Viranşehir Özel Eğitim  Meslek Okulu: İBRAHİM HALİL AYĞAN
Mustafa Kemal İlkokulu: SALİH TEMİZ
Yavuz Sultan Selim  İlkokulu: ALİ KILIÇ
Bediüzzaman Said Nursi  İmam Hatip Ortaokulu: ENVER NACİ YOLCU
Şehit Ahmet TOPÇU  İlkokulu: SEYFETTİN ABA
Girne İlkokulu: BİLAL GÜNEY

HİLVAN

Hilvan Ortaokulu: MEHMET SALİH SARIOĞLU
Hilvan Anaokulu: REMZİ BADİ

HARRAN

Öncüler İlkokulu: MUSTAFA FIRATHAN
Şanlıurfa Harran Halk  Eğitimi Merkezi: HALİL ASLIHAN

BOZOVA

Yaylak İlkokulu:  BAHATTİN YILDIRIM
Şehit Habip ŞAHİN  İlkokulu: AHMET HAKİ ŞAHİN
Kepirce İlkokulu:  MAHMUT AYRAN

CEYLANPINAR

Akbulut İlkokulu: EYYÜPHAN ÇOĞALAN
Şanlıurfa Ceylanpinar  Halk Eğitimi Merkezi: AHMET ALTUNTAS

SURUÇ

Fethi Şimşek Kız  Anadolu Lisesi: İZZET KARACA
100.Yıl İlkokulu: NURETTİN KORKMAZ
Mehmet Akif Ersoy  İlkokulu: İSMET ERDOĞAN

AKÇAKALE

Yukarı Beydeş İlkokulu: İZZET DİNKE