SİYASET
Giriş Tarihi : 13-03-2022 02:00   Güncelleme : 13-03-2022 02:23

TDP Birecik İlçe Kongresi Yapıldı Başkanlığa Erdal Çellik Seçildi

Türkiye Değişim Partisi Birecik ilçe Başkanlığı kongresini gerçekleştirdi.

TDP Birecik İlçe Kongresi Yapıldı Başkanlığa Erdal Çellik Seçildi

Türkiye Değişim Partisi Birecik ilçe Başkanlığı kongresini gerçekleştirdi.

 

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Birecik İlçe teşkilatında dün kongre heyecanı yaşandı.  Kongrede tek aday olan Erdal Çellik tüm delegelerinin oyunu alarak göreve seçildi.

Türkiye Değişim Partisi, Şanlıurfa teşkilatında ilçe kongreleri devam ediyor.

Kongresini gerçekleştiren bir ilçe de Birecik oldu. Pandemi koşullarında özel bir mekanda düzenlenen kongreye; Türkiye Değişim Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak , yönetimi ve oy verecek delegeler katıldı. Olağan kongrede konuşan İl başkanı Bucak ; İlçe başkanımıza ve görev alacak tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum ’’dedi.        


 Türkiye Değişim Partisi Birecik İlçe Başkanı Erdal Çellik kongre sonrasında yaptığı açıklamada, “ İlk başta Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ olmak üzere, İl Başkanımız Memet BUCAK ve oy kullanan değerli üyelerimize bana bu görevi layık gördükleri için teşekkür ediyorum. İnşallah Şanlıurfa iline ve ilçemize layık olmaya çalışacağız. Ülkemizin, ilimizin sıkıntılarını biliyoruz. Halkımızdan destek istiyoruz. İnşallah bize verdikleri destek ile elimizden gelen tüm gayret ve çaba ile halkımıza hizmet edeceğiz. Bu kapsamda buraya kadar gelen tüm değerli üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Kongremizin ülkemize, halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz ” dedi.

 

Salih DarıcıSalih Darıcı