SİYASET
Giriş Tarihi : 23-04-2022 00:32   Güncelleme : 23-04-2022 00:49

Ak Partili Meclis Üyesi İstifa Etti

Şanlıurfa'da, Viranşehir Belediye Meclisi Üyesi Münir Kanar AKP’den istifa etti. Kanar, "Seçim bölgelerine bir çöp konteyneri gönderemeyecek kadar aciz olan bir yerde siyaset yapmayı doğru bulmuyorum" açıklaması yaptı

Ak Partili Meclis Üyesi İstifa Etti

Kanar, “Üyesi bulunduğum AK Parti üyeliğinden istifa ediyorum. Gereğini bilgilerinize arz ediyorum” ifadelerini kullandığı istifa dilekçesini bugün AKP Viranşehir İlçe Başkanlığına sundu.

Şanlıurfa’da son zamanlarda AK Parti’de hoşnutsuzluk hızla artarken İstifalar da beraberinde geliyor. Daha önce Akçakale’de görülen istifalara bir yenisi daha eklendi. Viranşehir Belediye Meclis Üyesi Münir Kanar, AK Parti meclis üyelğinden istifa etti.

Kanar, "Seçim bölgelerine 2 vatandaşın yardım talebini belediye yerine getirmediği için kırıldım. Bu kadar aciz olan bir yerde siyaset yapmayı doğru bulmuyorum. Meclis üyesi görevimi bağımsız olarak sürdüreceğim.”açıklamasını yaptı. 

Ak Parti Viranşehir Belediye Meclis Üyesi Münir Kanar istifa dilekçesini Ak Parti ilçe başkanlığına sundu. Kanar istifa dilekçesinde;  “Üyesi bulunduğum Ak Parti üyeliğimden istifa ediyorum gereğini bilgilerinize arz ederim.”ifadelerini kullandı.

Salih DarıcıSalih Darıcı