GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-07-2022 03:31   Güncelleme : 09-07-2022 03:43

Ülkü Ocaklarından Çocuklara Bayramlık Kıyafet Hediyesi

Şanlıurfa Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı, aralarında öksüz ve yetimlerin de bulunduğu ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafet ve ayakkabı hediye etti

Ülkü Ocaklarından Çocuklara Bayramlık Kıyafet Hediyesi

Ülkü Ocağı Başkanı Salih Başkapan, ihtiyaç sahibi çocuklarımızı tespit etmek için itinalı bir çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışma sonrasında içlerinde öksüz ve yetimlerin de bulunduğu 78 çocuğumuzu tespit ettik. Bugün burada bu çocuklarımıza bayramlık kıyafetleri ve ayakkabılarını teslim ettik.

Ülkü Ocakları Başkanı Başkapan yaptığı açıklamada, “Bu güzel maneviyat ve rahmet ayında el ele verip, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza Bayram kıyafetlerini siz değerli gönüldaşlarımızın katkılarıyla ulaştırmış bulunuyoruz.

Bu faaliyetlerimizde bizlere ve dolayısıyla ihtiyaç sahibi kardeşlerimize maddi, manevi desteğini esirgemeyen saygı değer gönüldaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum. Kurban bayramına yaklaşmış bulunmaktayız. Bu mübarek ay adına yakışır bir maneviyat katmak için düzenlemiş bulunduğumuz 'İhtiyaç sahibi 1 çocuk ta Sen giydir' etkinliğimiz ile sizlerin de katkılarıyla, bu vatanın geleceği olan çocuklarımıza ‘Bayramlık Hediye’ ettik. Hz.Muhammed SAV. buyuruyorlar ki 'Cennette ki sevinç sarayına ancak çocukları sevindirenler girer şeklinde konuştu.

Salih DarıcıSalih Darıcı