Anadolu Haberler - Türkiye ve Dünya'dan En Doğru Haber Kaynağı  - Son Dakika Haberler, son dakika, haberleri
HV
31 MAYIS Çarşamba 14:03

BAKAN ÖZER VE BAKAN MUŞ’TAN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR’E ZİYARET

Samsun’da bulunan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 15:57   Güncelleme : 25-05-2023 15:57
BAKAN ÖZER VE BAKAN MUŞ’TAN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR’E ZİYARET

Ziyarette Bakan Özer ve Bakan Muş’a Samsun Valisi Zülkif Dağlı da eşlik etti. Kentte gerçekleştirilen ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Demir, Osmanlı mimarisinin önemli eserlerini bünyesinde barındıran Saathane Meydanı’nı turizme kazandıran vizyon projede gelinen son durumu anlattı.

Bakan Özer, özellikle çocuklar ve gençler için eğitim alanında kentte çok güzel projelerin hayata geçirildiğini belirterek Başkan Demir’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Bakan Muş, ise Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği projelerle Samsun’da çok büyük bir dönüşüm yaşandığını söyledi.

Bakan Özer ve Bakan Muş’u Büyükşehir Belediyesi’nde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demir, “Kent merkezinden, kırsal bölgelere şehrin her köşesine hizmet götürme gayretiyle gece gündüz çalışıyoruz. Samsun için çağın gereklerini yakalayan değil ötesine geçen bir anlayışla çalışmalar yapıp bu anlayışla projeleri hayata geçiriyoruz” diye konuştu. Ziyaret hediye takdiminin ardından sona erdi.

 

Salih DarıcıSalih Darıcı

Salih Darıcı Haberleri, Köşe Yazıları,Yorumları Şanlıurfa Birecik

YORUMLAR