Anadolu Haberler - Türkiye ve Dünya'dan En Doğru Haber Kaynağı  - Son Dakika Haberler, son dakika, haberleri
HV
31 MAYIS Çarşamba 13:44

Başkan Pekyatırmacı oyunu ailesiyle kullandı

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için oyunu kullandı. Başkan Pekyatırmacı tarihi öneme sahip bu seçimin hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

SİYASET
Giriş Tarihi : 14-05-2023 16:11
Başkan Pekyatırmacı oyunu ailesiyle kullandı

Tüm Türkiye'nin yoğun katılımla sandık başına gittiği.Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu Belediyesi Şehit Erkan Kurşun İlkokulu'nda ailesi ile birlikte oyunu  kullandı.

Türk milletinin demokrasi geleneğine uygun bir şekilde her zaman sandığa yoğun bir ilgiyle gittiğinin altını çizen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, "Biz Türkiye olarak büyük bir milletiz, Türkiye Cumhuriyeti devleti büyük bir devlet. Tüm milli unsurlarımızla  biz bir bütünüz. Onun için bu demokrasi geleneğimizi, demokrasi kültürümüzü en iyi şekilde yaşatıyoruz. İnşallah seçimler Türkiye'miz, milletimiz, Konya'mız ve insanlık için hayırlar getirecek.  Bütün halkımıza, bütün milletimize bu demokrasi şölenine katkıda bulundukları için teşekkür ediyorum" dedi.

 

Salih DarıcıSalih Darıcı

Salih Darıcı Haberleri, Köşe Yazıları,Yorumları Şanlıurfa Birecik

YORUMLAR