Anadolu Haberler
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 05:39

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI:“ŞEHRİMİZİ EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE GELECEĞE HAZIRLAMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ içme suyu isale hattı 2. kısım çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-11-2023 12:29   Güncelleme : 08-11-2023 12:29
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI:“ŞEHRİMİZİ EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE GELECEĞE HAZIRLAMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Toplam 39 kilometre uzunluğa sahip 1 adet içme suyu deposu ve 3 adet terfi merkezinin bulunduğu Elazığ içme suyu isale hattı 2. kısım çalışmaları sürüyor. 
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ içme suyu isale hattı 2. kısım yapım işinin Abdullahpaşa Mahallesi ile Hilalkent Mahallesi arasında kalan kısmında yürütülen çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.
Elazığ İçme Suyu Arıtma Tesisi'nde arıtılan suları depolara aktaracak iletim hattı çalışmalarına ilişkin ekiplerden bilgi alan Başkan Şahin Şerifoğulları, altyapının daha yaşanabilir bir şehir için birincil önceliğe sahip olduğunu ifade ederek,  “Şehrimizin bugünü ve geleceği adına son derece önemli ve büyük bir çalışma olan altyapı çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor. Son derece zorlu ve zahmetli bir çalışma ve şehir tarihi açısından büyük önem taşıyor. Altyapıya yönelik çalışmalar cesaret, sabır ve destek gerektirir. Cesaretimizi ortaya koyarak başlattığımız çalışmalarımızı, hemşehrilerimizin desteğiyle sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza gösterdikleri ve anlayıştan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah altyapı çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte üstyapıyı da en güzel şekilde tamamlayacağız. Şehrimizi en güçlü şekilde geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

Salih Darıcı Salih Darıcı

Salih Darıcı Haberleri, Köşe Yazıları,Yorumları Şanlıurfa Birecik

YORUMLAR