Son dakika Şanlıurfa Birecik haberleri Gaziantep- Birecik anadolu haberler Türkiye Haberler Tüm Haberlerin nabzı burada atıyor
HV
06 EKİM Perşembe 14:46

Birecik'te Traktör Satışı Dünya Rekoru Kırdı.

BAKAN PAKDEMİRLİ, NEWHOLLAD TRAKTÖR TÜRKİYE SATIŞ BİRİNCİSİ BİLGİN GROUP `I TEBRİK ETTİ Tarım ve Orman Bakanlığı’nın himayesinde, Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Borsası ve KOSGEB’in destekleri ile Akort Fuarcılık tarafından organize edilen, 12. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı’nın (GAPTARIM) açılış törenini Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Bakan Yardımcısı M. Hadi Tunç, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ. Bilgin ve beraberindeki heyet yaptı.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 07-04-2021 02:47
Birecik'te Traktör Satışı Dünya Rekoru Kırdı.
"

NEWHOLLAD TRAKTÖR TÜRKİYE SATIŞ BİRİNCİSİ BİLGİN GROUP STANDINA YOĞUN İLGİ 
Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ. Bilgin: Newhollad Türkiye Satış Birincisi Bilgin Group yeni çıkan 4 Silindirli 2021 model TD4.78B Traktörü Bakanımız Bekir Pakdemirli ile birlikte yeni traktörün lansmanı gerçekleştirildi.

Mart ayında 250 adet traktör ve ekipman satışı yaparak dünya rekoru kıran Bilgin Group Bakan Pakdemirli tarafından Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ. Bilgin `i tebrik etti. Başkan Bilgin, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye Dünyada en fazla Satılan ve yine Pazar lideri New Holland Traktör Maketi hediye etti. 


Daha Sonra Bakan Pakdemirli Dünyada en fazla Satılan ve yine Pazar lideri New Holland Biçerdöver satın alan çiftçi Mehmet çelik `e Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ. Bilgin ile beraber anahtarını teslim etti. 
Daha sonra hatıra fotoğrafı çekilerek Newhollad Türkiye Satış Birincisi Bilgin Group `a Bakan Pakdemirli ve beraberindeki heyet başarılar diledi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR