Son dakika Şanlıurfa Birecik haberleri Gaziantep- Birecik anadolu haberler Türkiye Haberler Tüm Haberlerin nabzı burada atıyor
HV
03 EKİM Pazartesi 17:20

Dr. Hüseyin Mirkelam Hayatını Kaybetti

Birecik Belediye Başkanı Mirkelam'ın kardeşi,Gaziantep'te Mirkelam Göz Merkezi'nin sahibi Dr. Hüseyin Mirkelam kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-07-2022 01:28
Dr. Hüseyin Mirkelam Hayatını Kaybetti
"

Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam'ın kardeşi, Gaziantep'in alanında önemli isimlerinden birisi olan Mirkelam Göz merkezinin kurucusu ve sahibi Hüseyin Mirkelam kalp krizi geçirerek hayata veda etti.

Ailesiyle birlikte İstanbul’da olduğu öğrenilen Hüseyin Mirkelam’ın gündüz saatlerinde tansiyonunun yükselmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Hastanede tedavi gördükten sonra ayrılan Hüseyin Mirkelam’ın gece saat 24: 00 sıralarında kalp krizi geçirerek hayata veda etti. Mirkelam'ın İstanbul'da kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiğini öğrenen sevenlerini yasa boğdu.

Birecik Anadolu Haberler ve Haber Şanlıurfa ailesi olarak Dr Hüseyin Mirkelam’a Allah’tan Rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.  

 

  Salih Darıcı

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR