Anadolu Haberler
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 06:23

"Heyecanla Beklenen 'Ben Babayım' Sinema Filmi, 28 Temmuz'da Sinemalarda

"Babalık, Fedakarlık ve Mücadele Dolu Bir Hikaye Sinemalarda İzleyicileri Bekliyor" Sinema severlerin merakla beklediği "Ben Babayım" adlı sinema filmi için heyecan dorukta! - Türk sinemasının son dönemdeki başarılı yapımlarından biri olan "Ben Babayım" adlı film, seyircilerin merakla beklediği bir yapım haline geldi. Abdullah Aslan'ın başrolünde yer aldığı, senaryosunu yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği bu film, 28 Temmuz'da sinemaseverlerle buluşacak.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 27-06-2023 17:56   Güncelleme : 25-07-2023 10:36

"Yerli Sinemanın Gözde İsmi 'Ben Babayım' Filminden Büyük Beklentiler!"

"Abdullah Aslan'ın Yapım Şirketi Vessa Yapım İle Harmanlanan, tecrübeli yönetmen Murat Uygur'un yönetmenliğinde, Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde Çekilen Bu Muhteşem Yapımı Kaçırmayın!"

 Türk sinemasının son dönemdeki başarılı yapımlarından biri olan "Ben Babayım" adlı film, seyircilerin merakla beklediği bir yapım haline geldi. Abdullah Aslan'ın başrolünde yer aldığı, senaryosunu yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği bu film, 28 Temmuz'da sinemaseverlerle buluşacak.

"Ben Babayım" filmi, Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde geçen sıradışı bir hikayeyi konu alıyor. Filmde, çiftçi olan Abdullah Aslan'ın sinema sektörüne giriş hikayesi ve hayatındaki mücadelesi anlatılıyor. İzleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkaracak olan film, aynı zamanda aile, dostluk ve umut temalarını işliyor.

Abdullah Aslan, filmdeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekerken, ona Ayfer Çalgıcı, Bilge Parlak, Ece Baykal, Şevki Özcan, Metin Keçeci, Tülay Bulut,Deniz Erinç, Zülfü Hamit Altun, Levent Çakır, Abidin Adıyaman ve Aslan Çimen, Rojda Kaya,Büşra Küçük, Deniz Ak,Mesut Yeniçelen,Mustafa Aslan, Etem Karadağ, Azad İzzet Karaçalı,Ali Çakar gibi birbirinden yetenekli oyuncular eşlik ediyor. Bu güçlü kadro, filmin izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatacağının bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

"Ben Babayım" filmi, Şanlıurfa'nın doğal güzelliklerini ve Birecik'in benzersiz atmosferini ekrana yansıtırken, aynı zamanda Türk sinemasının büyüleyici bir örneği olarak dikkat çekiyor. Film ekibi, çekimler sırasında titizlikle çalışarak, izleyicilere görsel açıdan etkileyici bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Sinema tutkunları, "Ben Babayım" filminin vizyon tarihini sabırsızlıkla beklerken, yapımcı Abdullah Aslan ise sinema sektöründeki yolculuğunda önemli bir adım attığını belirtiyor. Aslan, "Ben Babayım"ın izleyicileri duygulandıracağını ve hikayesinin herkesin kalbine dokunacağını vurguluyor.28 Temmuz'da sinemalarda gösterime girecek olan "Ben Babayım" filmi, sinema severlere keyifli ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Bu yapımı kaçırmamak için izleyicilerin biletlerini şimdiden ayırtmaları öneriliyor...

Salih Darıcı.

Salih Darıcı Salih Darıcı

Salih Darıcı Haberleri, Köşe Yazıları,Yorumları Şanlıurfa Birecik

YORUMLAR