Anadolu Haberler - Türkiye ve Dünya'dan En Doğru Haber Kaynağı  - Son Dakika Haberler, Türkiye Gündemi haberleri
HV
16 NİSAN Salı 19:14

Saliha Erdim Konferansı Büyük İlgi Gördü: Bilgi ve Deneyim Dolu Bir Buluşma

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Nevşehir Belediyesi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen program, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Damat İbrahim Paşa Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 08-03-2024 11:00
Saliha Erdim Konferansı Büyük İlgi Gördü: Bilgi ve Deneyim Dolu Bir Buluşma

Verdiği seminerler, kaleme aldığı yazılar ve sosyal medya paylaşımlarıyla son dönemin en çok dikkat çeken yazarlarından biri olan Aile Danışmanı ve Davranış Bilimleri Uzmanı Saliha Erdim’in konuşmacı olarak katıldığı programa Nevşehirliler yoğun ilgi gösterdi.

Konferansta Erdim, aile, ailenin kişisel ve toplumsal önemi konularında görüşlerini ve kendi yaşamından kesitleri Nevşehirlilerle paylaştı. Erdim, aile içi iletişimin şifrelerini Nevşehirlilerle paylaşarak, huzurlu bir aile ortamı hakkında önemli tavsiyelerde bulundu.

Programda konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, “Her zaman ‘toplumun temeli aile’ deriz. Buna bir de ailenin temelinin kadın ve anne olduğunu eklemek lazım. Anneler mutlu olduğu zaman, iyi eğitimli olduğu zaman aile sağlam olur ve aile sağlam olunca da toplum sağlam olur. “ dedi.

Salih DarıcıSalih Darıcı

Salih Darıcı Haberleri, Köşe Yazıları,Yorumları Şanlıurfa Birecik

YORUMLAR