Son dakika Şanlıurfa Birecik haberleri Gaziantep- Birecik anadolu haberler Türkiye Haberler Tüm Haberlerin nabzı burada atıyor
HV
06 EKİM Perşembe 12:39

Şanlıurfa'da o aileye belediyeden destek verildi

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde kirasını ödeyemediği ve kalacak yerleri olmayan,sokakta yaşayan aileye Ceylanpınar Belediyesi sahip çıktı.

sanliurfa
Giriş Tarihi : 20-11-2020 22:34
Şanlıurfa'da o  aileye belediyeden destek verildi
"

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Mevlana Mahallesi'nde yaşayan Süleyman Yıldırım ve ailesinin evleri, geçen yıllardaki yağışlar nedeniyle kullanılmaz hale geldi. Aile, kiraladığı evin  ücretini ödeyemeyince, konutlarının önünde kurdukları derme çatma çadırda kalmaya başladı.

Durumu öğrenen Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, aradığı Yıldırım ailesine gerekli destek verileceğini söyledi. Soylu'nun talimatıyla Belediye Başkan Vekili Yusuf Geçen ve Başkan Yardımcısı Cuma Barutçu, aileyi ziyarete gitti. Geçen ve Barutçu, aileye 4 aylık kira desteği ve kullanılamaz hale gelen evlerinin onarımı için yardım yapılacağını bildirdi.

Süleyman Yıldırım da yardımlardan dolayı teşekkür ederek, "Allah hepinizden razı olsun. Belediye Başkanımız Feyyaz Soylu beni arayarak konu hakkında bilgi aldı. İhtiyacımız olan gerekli yardımların yapılacağını belirti. Ceylanpınar Belediyesine ve başkan yardımcılarına göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim." dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR