Anadolu Haberler - Türkiye ve Dünya'dan En Doğru Haber Kaynağı  - Son Dakika Şanlıurfa Birecik Haberleri
HV
26 MART Pazar 13:09

MAGANDA KURŞUNUMU CİNAYETE TEŞEBBÜSMÜ?

Aynaya Kızılmaz
Aynaya Kızılmaz
Giriş Tarihi : 26-12-2022 00:29

Kardeşlerim,

Çok yakın bir zamanda bahsetmiştim düğünlerde sıkılan silahları insanların başına mermiler yağdığını hatırladığınızı umut ediyorum.

Güvenlik güçlerimize buradan seslenmiştik ama malesef üzgünüm ki, edindiğim son bilgilere göre düğünde sıkılan maganda kurşunlarından vurulanlar olmuş ki zaten beliydi olacağı .

Birecik İlçe Kaymakamı'na, İlçe Emniyet Müdürüne, Jandarma Komutanlığına vbe varsa bu konunun başka yetkilsiine soruyorum dün düğünde sıkılan mermilerden kaç kişi yaralandı haberiniz varmı?

Düğün yapacak insanlar sizden izin almıyormu?

alınan izinlerde yer, mekan belirtilmiyormu?

belirtiliyorsa düğün yapıldığı saatlerde güvenlik güçleri kaç defa devriye atıyor, yada devriye hiçö atılıyormu?

Ölümler olmadan önlem alınsın diye kendimizi paralıyoruz ama işte ama sı varya...

işim gereği bir çok düğünde de bulunuyorum ve hiç bir düğünde ben bir güvenlik görevlsii görmüyorum. düğünlerin çoğunda sayısız ve uzun namlulu silahlar kullanılıyor ama herkes hayatından memnun sanırım .. ancak bir kaç kişi ölünce bir tedbir alınacaktır bundan eminim ..

Herkes bir gün İlahi adelet karşısında hesap verecektir Allah'a . hak divan oradadır.. şimdi herkes yesin içsin burnunu kaf dağına ulaştırsın..

Değerli kardeşlerim fikrime ve bu düşünceye katılanlar lütfen sayfanızda paylaşın . kimsenin canı yanmasın ve aramızda bunu yapan varsa uyaralım .. mermiye verilen parayı gelin damat'a hediye edelim..

Anadolu haberler son dakika

YORUMLAR